On veel küsimusi?

Võtke meiega teile sobival viisil ühendust.

Telefon

+372 553 5763

E-post

info@oiro.ee

Korterite remont ja renoveerimine

Hubases ja ilusas ruumis on alati meeldiv olla.. Lisaks hea meeleolu loomisele pikendab hästi tehtud remont ruumi kasutusiga ja muudab selle turvaliseks. Usaldades ruumi või hoone remondi meie ettevõtte spetsialistidele, saate kvaliteetse tulemuse, mis vastab ehitusprojektile ning valmib kokkulepitud ajaks

Oiro Ehitus OÜ meeskond koosneb kõikvõimalike erinevate kutseoskuste ja suurte kogemustega töötajatest. See võimaldab meil kõiki remonditöid teha ilma kliendi osaluseta ning tulemuseks on täisvalmisehitus. Me koostame ise eelarve, otsime ja ostame materjale ning kontrollime kõiki etappe. Võime remontida korterit olemasoleva ehitusprojekti järgi, aga te võite selle ka meilt tellida.

Kõikidel, nii projekteerimise kui ehitamise etappidel toimub range sisekontroll. See võimaldab meil oma ettevõtte ehitustöödele 2-aastane garantii anda, tellijal aga kvaliteetne objekt täpselt õigel ajal kätte saada.

Täisvalik teenuseid

Pakume täisvalikut teenuseid, teil ei tule lisatööde tarbeks teisi ettevõtteid otsida.

Tegutseme vahendajateta

Kui ajate asju otsese töövõtjaga, ei tule teil vahendajate juurdehindlust maksta ning teil on alati selge ettekujutus, kes tööde kvaliteedi eest konkreetselt vastutab.

Tasuta konsultatsioon

Tellige meie spetsialisti tasuta väljasõit objektile, et koostada eelarve ja teha kindlaks tööde täpne maksumus. Jätke meile selleks oma kontaktandmed ning me võtame teiega peagi ühendust.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust teile sobival viisil.

Telefon

+372 553 5763

E-post

info@oiro.ee