On veel küsimusi?

Võtke meiega teile sobival viisil ühendust.

Telefon

+372 553 5763

E-post

info@oiro.ee

Majade ehitus

Oiro Ehitus OÜ üheks põhitegevuseks on täisvalmisehitus. See sisaldab kõiki ehitusega seotud tegevusi alates eelarve koostamisest kuni lõppviimistluseni välja, tulemuseks on täielikult kasutusvalmis hoone. Jääb nii-öelda vaid võtit lukuaugus keerata ja tööle asuda või hubasesse majja sisse kolida.

Oiro Ehitus OÜ meeskond koosneb kõikvõimalike erinevate kutseoskuste ja suurte kogemustega töötajatest. See võimaldab meil projekte võtmevalmina ja ilma kliendi osaluseta ellu viia. Me koostame ise eelarve, otsime ja ostame materjale ning kontrollime kõiki etappe.

Kõikidel, nii projekteerimise kui ehitamise etappidel toimub range sisekontroll. See võimaldab meil oma ettevõtte ehitustöödele 2-aastane garantii anda, tellijal aga kvaliteetne objekt täpselt õigel ajal kätte saada.

Täisvalik teenuseid

Pakume täisvalikut teenuseid, teil ei tule lisatööde tarbeks teisi ettevõtteid otsida.

Tegutseme vahendajateta

Kui ajate asju otsese töövõtjaga, ei tule teil vahendajate juurdehindlust maksta ning teil on alati selge ettekujutus, kes tööde kvaliteedi eest konkreetselt vastutab.

Tasuta konsultatsioon

Tellige meie spetsialisti tasuta väljasõit objektile, et koostada eelarve ja teha kindlaks tööde täpne maksumus. Jätke meile selleks oma kontaktandmed ning me võtame teiega peagi ühendust.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust teile sobival viisil.

Telefon

+372 553 5763

E-post

info@oiro.ee